San-med.eu - lekarz
Nasza pasja
Twoja przychodnia rodzinna
Rejestracja telefoniczna
(81) 865-12-27

 

 

  1. Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Specjalistyczne Centrum Medyczne Sanmed A.D. Kołodziejek s.c., z siedzibą w Rykach, ul. Żytnia 16, 08-500 Ryki.
  2. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możecie się Państwo kontaktować z powołanym przez nas Inspektorem Ochrony Danych, za pomocą adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
  3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
  4. Będziemy przetwarzali Państwa dane, gdyż jest to niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, a takim interesem jest udzielenie odpowiedzi na zapytanie.
  5. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż 1 rok
  6. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być organy/instytucje/podmioty uprawnione na mocy przepisów prawa a także obsługa informatyczna.
  7. Macie Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przenoszenia danych
  8. Macie Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych kierując korespondencję na adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
  9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a ich nie podanie będzie skutkowało brakiem odpowiedzi na zapytanie.

 

Na skróty
Skontaktuj się z nami

(81) 865-12-27
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
08-500 Ryki, ul. Żytnia 16

Dbaj o zdrowie - san-med.eu Dbaj o swoje
zdrowie
więcej o akcji...